Astroloji

 

 

 
Akrep (09.03.2021)
Kardeşlerinize aranıza girmek isteyen üçüncü şahıslar olabilir. Bu durumun sizin için sorun teşkil etmemesi adına kiminle ne mesafede olduğunuza ve ne paylaştığınıza dikkat etmelisiniz. Birbirinize olan güveniniz ve bağlılığınız buradan hasarsız çıkmanızı sağlayabilir.
 
Aslan (09.03.2021)
Çalışmalarınızda aksaklıklar olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Günlük düzeniniz konusunda bir değişiklik yapmanız gerekebilir. İşlerinize ve sevdiğiniz aktivitelere dengeli bir zaman ayırmak sizi daha az yoracaktır.
 
Balık (09.03.2021)
Birlikte çalışmaktan mutlu olduğunuz arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz. Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak hem sorunlara daha kolay çözüm bulmanızı hem de yeni projeler ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Artık hayata karşı daha profesyonel bir bakış açısı geliştiriyorsunuz.
 
Başak (09.03.2021)
Yeni hobi alanları oluşturmak için yeteneklerinize göre araştırmalar yapacağınız bir gün olabilir. Üretkenliğinizi her alanda ortaya koyarak hem eğleneceğiniz hem de faydalı bir şeyler öğreneceğiniz işler yapabilir, bu sayede zihin yorgunluğunuz hafifletebilirsiniz.
 
Boğa (09.03.2021)
Günlük rutinleriniz dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat hissetmeniz için yeni oluşumlara gidiyorsunuz. Aynı şeyleri farklı yöntemlerle yapabileceğiniz gibi tamamen farklı işlere yönelebilirsiniz.
 
İkizler (09.03.2021)
Alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz bir gündesiniz. Verdiğiniz borçların geri dönüşü sizi biraz daha rahatlatacağı için yapmak istediklerinizi yeniden gündeme getirebilirsiniz.
 
Koç (09.03.2021)
İş hayatınızda bir arada olduğunuz bazı insanlara karşı yaklaşımınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Yanlış anlaşılan ve suiistimal edilen sözleriniz ve davranışlarınızı fark etmiş olmanız, sizi can sıkıcı durumlardan koruyacaktır. İyi niyet ve güler yüzünüz konusunda kime ne kadar cömert olmanız gerektiğini iyi ayarlamalısınız. 
 
Kova (09.03.2021)
Güne karamsar başlayabilirsiniz. Soğuk davranışlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılmalar ve kırgınlıklar olmaması adına kendi halinizde olmayı tercih etmelisiniz. Ama bu durumu kendiniz için bir öfke haline çevirmemeye dikkat edin.
 
Oğlak (09.03.2021)
Kendinizi güvende hissedebilirsiniz. İş hayatınızdaki aksilikleri yöneticilerinizle mutlaka paylaşın. Duygularınıza aldığınız güçle ikili ilişkilerinizi istediğiniz güzellik ve rahatlıkla yaşayabiliyorsunuz. Bunun tek taraflı bir kontrol mekanizmasına dönmemesine dikkat ettiğinizde sorun yaşamadan devam edebileceksiniz.
 
Terazi (09.03.2021)
Ailenizin desteğini iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir gün olacaktır. Belki zıttını da görebilirsiniz ama olaya bakış açınızı iyi değerlendirmelisiniz. Kararsızlığınız bu destekle son bulacağı için bazı konularda adım atmaktan korkmayacaksınız. Siz yeter ki planlarınız konusunda emin olun.
 
Yay (09.03.2021)
Kişisel değerinizi sorgulayabilirsiniz. Maddi olarak elde ettiklerinizin yetersiz olduğunu düşünüp kendinizi ve yaptığınız işleri değersizleştirmeyin. Kendinize olan inancınızı ne kadar diri tutarsanız manevi olarak ne kadar zengin olduğunuzu fark edebilirsiniz.
 
Yengeç (09.03.2021)
İkili ilişkileriniz zamanınızın çoğunu doldurabilir. Duygularınızı ifade etmekte zorlanmanız bazı yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Bu durumun üstüne gitmeli ve artık bazı kabukları kırmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı