Haber Detayı
03 Kasım 2020 - Salı 20:52 Bu haber 906 kez okundu
 
Aba'ya, aba altindan sopa!
Antalya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası’nda yapılan olağanüstü seçimle başkan seçilen ve seçim döneminde bir çok dava dosyası ile gündeme oturan Şahin Aba'ya sosyal medya üzerinden meydan okundu. Acaba neden?
ASAYİŞ Haberi
Aba'ya, aba altindan sopa!

Adli sicil kaydı bir hayli kabarık olması ile bilinen Antalya Bakkallar Odası Başkanı Şahin Aba’nın  ruhsatsız silah kullanmaktan tutun da, görevi kötüye kullanma, darp, taksirli adam yaralama, tefecilik ve denetimli serbestlik nedeniyle haklarının kısıtlı olduğu seçimler öncesinde yerel medyada gündeme gelmişti.

Sosyal Medya’da Serkan Çınkır isimli hesaptan yapılan “Sen değil kralın bize böyle konuşamaz tefeci kralı teneke şahin aba akıllı bizi kimseyle karıştırma senin faize verdiğin paraların senin varsakta tokatladığın parseller seni kurtaramaz akıllı ol ben siyasetçi değilim sokaktan geldim gecenin şahidi yoktur akıllı ol bizim ne senin parana sede senin gibi bir tappaya ihtiyacımız yok bunuda bil burdan da açıkça söylüyorum seni gördüğüm yerde kulağına tokadı vurucam git beni şikayet et oğlum bu iş azmettirmeye benzemez…” paylaşım kafaları karıştırdı. Acaba yeni başkan Şahin Aba ile Serkan Çankır arasında ne geçti? Aba tehdit mi etti de böyle bir paylaşım yapıldı? Önümüzdeki günlerde bekleyip göreceğiz.

Geçmişte gündeme getirdiğimiz haberimiz:

http://gazeteakdeniz.com.tr/haber-esnafI-bunlar-mI-yonetecek-6049.html

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aba'ya,, aba, altindan, sopa!,
Yorumlar
Haber Yazılımı