Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 21:31 Bu haber 503 kez okundu
 
DÜSOİŞ İLK SEÇİMİNİ YAPTI
Kısa adı DÜSOİŞ olan Düğün Saloncuları ve Organizasyoncular İşverenler Sendikası ilk olağan genel kurulunu bugün gerçekleştirdi. Aydın Barış Ay DÜSOİŞ'in ilk Genel başkanı seçildi.
KÜLTÜR Haberi
DÜSOİŞ İLK SEÇİMİNİ YAPTI

Düğün Saloncuları ve organizasyoncuları bir araya getirmek, sorunlarına ortak akılla çözüm bulmak amacıyla bir süre önce kurulan DÜSOİŞ ilk genel kurulunu bugün yaptı.

Genel kurulda açış konuşmasını yapan A.Barış Ay,"2021 düğün salonu ve organizasyoncuların yılı olacak" dedi.
Ay konuşmasının devamında;"yıllardır bir araya gelemeyen düğün salonu işletmecileri ve organizasyoncuların DÜSOİŞ sayesinde bir araya gelerek, kenetleneceklerini ifade ederek,artık yeni bir dönem başlıyor. 2021 bizim yılımız olacak"dedi.
Pandemi sürecinde büyük sıkıntı yaşayan sektör temsilcilerinin, yeni dönemle birlikte kısa sürede sorunlarını aşmaları için her seviyede çalışmaları hız kesmeden sürdüreceklerinin altını çizen Ay,ülke çapında üyelerine ücretsiz fuarlar, ücretsiz avukatlık hizmeti vermek gibi birçok hizmeti yerine getireceklerine dikkat çekti.
Sektör temsilcileri olarak el ele vereceklerini ve önlerindeki sıkıntıları hükümet ve tüm illerdeki yerel yönetimlerin vereceği destekle çözeceklerine olan inancını dile getirdi.
Türkiye'nin birçok ilinden katılımla gerçekleşen genel kurulda yapılan seçimin ardından yönetim ve denetim kurulları da şekillendi.
DÜSOİŞ Yönetim Kurulu başkanı olarak Aydın Barış Aay seçilirken yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Musa Bozak, Ali Koray Özandaç,Ümit Yaşar Demir,Murat Kaçar,Sedat Bingöl,Mehmet Buğra Aktimur,Şadiye Ay,Gülşah Congur Uzun.
Denetim Kurulu Üyeleiklerine ise; Özcan Aktürk,A.Rıza Özkaya ve Osman Akyol seçildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DÜSOİŞ, İLK, SEÇİMİNİ, YAPTI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DÜSOİŞ İLK SEÇİMİNİ YAPTI
Yorumlar
Haber Yazılımı