Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 23:38 Bu haber 498 kez okundu
 
GEÇMİŞ OLSUN BAŞKAN
CHP Antalya eski İl başkanı Ahmet Kumbul sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, "Covit-19 testim pozitif çıkmıştı, test sonucumu kimseyi üzmemek için paylaşmadım, tedavi sürecini evde, ayakta geçirdim." açıklamasında bulundu.
SAĞLIK Haberi
GEÇMİŞ OLSUN BAŞKAN

CHP Eski il başkanı Ahmet Kumbul yaptığı paylaşımda Covit 19 testinin pozitif çıktığını fakat kimseye duyurmadan tedavi sürecini tamamladığını ifade etti.

Başkan Ahmet Kumbul yaptığı açıklamada, "Değerli eş, dost, akraba ve arkadaşlarım 19.09.2020 Tarihinde yaptırmış olduğum Covit-19 testim pozitif çıkmıştı, test sonucumu kimseyi üzmemek için paylaşmadım, tedavi sürecini evde, ayakta geçirdim. Karantina sürecimin tamamlanmasıyla sokağa test yaptırmadan çıkmak kimseyi riske atmak istemedim ve 30.09.2020 Tarihinde yaptırdığım test sonuçları bugün belli oldu ve negatif çıktı. Sağlık durumum gayet iyi, 15 gündür beni sahada göremeyip merak eden, herkese selam ve saygılar. Bana bir şey olmaz demeyin çember daraldı, bir yakınınızdan bu hastalığı kapmanız an meselesi, maskenizi takın, sosyal mesafeye dikkat edin, kimseye sarılıp öpmeyin!" ifadesini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEÇMİŞ, OLSUN, BAŞKAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı