Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 22:33 Bu haber 459 kez okundu
 
GELECEK PARTİSİ MEDYA İLE BULUŞTU
Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun liderliğinde kurulan GELECEK PARTİSİ Alanya ilçe teşkilatı bugün Alanya'da faaliyet gösteren medya kuruluşlarının temsilcileri ile Murat Kanlı'ya ait KONAKTEPE restaurantta kahvaltıda buluştu.
SİYASET Haberi
GELECEK PARTİSİ MEDYA İLE BULUŞTU

ATV Alanya televizyonu yönetim kurulu başkanı Servet Sİpahioğlu ve çok sayıda gazetecinin katıldığı kahvaltıda parti kurucu üyesi Mevlüt Demir, ilçe başkanı Hüseyin Tuluk, Parti yöneticilerinden Adem Kaya, Ali kiriş, Yıldız Serdaroğlu ve çok sayıda yönetici katıldı.

Gelecek partisinin geleceği ile ilgili olarak medya temsilcilerine bilgiler veren Eski emniyet müdürü ve kurucu üye Mevlüt Demir, vatandaşlarımız şunu bilsin ki partimiz emin adımlarla yere sağlam basarak ilerliyor memleketimizin ihtiyacı olan bir genel başkanımız var ve onunla iktidara yürüyeceğiz. felsefemiz haktan ve halktan yanadır. biz sadece insanların bize sahip çıkmasını istiyorum Alanya ilçe teşkilatı olarak halkımızdan gördüğümüz ilgi ve alaka her geçen gün artıyor , tüm halkımıza gelecek partisine sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum Alanya medyası nın değerli temsilcileri ile bugün kahvaltıda bir araya geldik onlara da gösterdikleri ilgiden dolayıda teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GELECEK, PARTİSİ, MEDYA, İLE, BULUŞTU, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GELECEK PARTİSİ MEDYA İLE BULUŞTU
GELECEK PARTİSİ MEDYA İLE BULUŞTU
GELECEK PARTİSİ MEDYA İLE BULUŞTU
Yorumlar
Haber Yazılımı