Haber Detayı
26 Eylül 2020 - Cumartesi 17:21 Bu haber 404 kez okundu
 
KILICDAROĞLU VE AKŞENER TUTUKLANACAK MI ?
HDP'ye yapılan operasyonun ardından siyaset karıştı. Avrasya Anket'in başındaki isim olan Kemal Özkiraz, "Meral Akşener de Kemal Kılıçdaroğlu da tutuklanacak" diye konuştu.
ASAYİŞ Haberi
KILICDAROĞLU VE AKŞENER TUTUKLANACAK MI ?

HDP’ye yapılan operasyonun ardından siyaset yine karıştı. Avrasya Anket’in başındaki isim olan Kemal Özkiraz, “Meral Akşener de Kemal Kılıçdaroğlu da tutuklanacak” dedi.

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, HDP’ye yönelik “Kobani soruşturması” kapsamında yapılan gözaltılara muhalefet liderlerinin ses çıkarması gerektiğini, aksi halde “önüne çıkan herkesi tutuklayabilecek olan bu iktidarın” Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener’i de tutuklayabileceğini söyledi.

Meral Akşener de Kemal Kılıçdaroğu da tutuklanacak

Youtube kanalında HDP’ye yönelik operasyona değinen Özkiraz, yapılanın hukuksuzluk olduğunu ve muhalefetin buna itiraz etmesi gerektiğini ifade ederek, “15 Temmuz darbe girişiminin ardından bu iktidarın kimleri tutuklayacaklarını tek tek yazmıştım. O listede bugün tutuklu olan da gözaltında olan da, herkes vardı. Enis Berberoğlu da vardı. Şimdi yine söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu’nu da tutuklayacaklar, Meral Akşener’i de tutuklayacaklar. Eğer bugün bu hukuksuzluklara ses etmezseniz, hepiniz tutuklanacaksınız” şeklinde konuştu.

kaynak: Medyanotu.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: KILICDAROĞLU, VE, AKŞENER, TUTUKLANACAK, MI, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı