Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 22:26 Bu haber 565 kez okundu
 
KIRBIYIK ANLATTI İZLEYİCİLER GÜLDÜ...!
Bakanlık tarafından sahte alkol ürettiği tespit edilen Şahin Kırbıyık'tan şaka gibi açıklamalar geldi. Katıldığı televizyon programında kaçak üretimle nasıl mücadele edilmesi gerektiğini anlatan Şahin Kırbıyık'ın başı üzerinde gözlüğünü tutması ise, izleyiciler tarafından ciddiyetsizlik ve seyircilere saygısızlık olarak değerlendirildi.
ASAYİŞ Haberi
KIRBIYIK ANLATTI İZLEYİCİLER GÜLDÜ...!

Son günlerde sahte alkol kullanımı nedeniyle ölümlerin artması gündem oldu. Sahte alkol yapımı ile ilgili nasıl mücadele edilmesi gerektiğini ise, yine Antalya kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan Şahin Kırbıyık katıldığı televizyon programında anlattı.

 

Tarım ve Orman Bakanlığı yetkililerinin denetimlerine takılan ve sahte alkol ürettiği tespit edilen Şahin Kırbıyık, Antalya'da yerel bir televizyon kanalındaki canlı yayında, sahte alkollü içki üretilmesinin önlenmesi için ilginç açıklamalarda bulundu.  "Devletimiz terörle nasıl mücadele edip engelliyorsa sahte içki ile de aynı şekilde mücadele etmelidir" diyen Şahin Kırbıyık’ın firması ile ilgili bakanlığın 12 Haziran 2020 tarihli tağşiş listesinde yer alması ise çok manidar.

 

Şahin Kırbıyık'ın yetkilisi olduğu şirketi, Tarım ve Orman Bakanlığı kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş ürünlere ait bilgileri 12 Haziran 2020 günü yayımlamıştı.

 

İşte tüm belgeler:

Basında yer alan haber....

http://www.namsori.com/haber/gundem/biyik-altindan-gulduren-bagis/3160.html

Kaynak: Editör:
Etiketler: KIRBIYIK, ANLATTI, İZLEYİCİLER, GÜLDÜ...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı