Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 19:19 Bu haber 289 kez okundu
 
KEPEZ'İN AMBÜLANS FİLOSU BÜYÜYOR
Özel hastane konforunda sağlık hizmeti veren Kepez’in Belediye Tıp Merkezi, ambulans filosunu büyütüyor.
SAĞLIK Haberi
KEPEZ'İN AMBÜLANS FİLOSU BÜYÜYOR

Kepez Belediyesi’nin hizmet binası yanında bulunan Belediye Tıp Merkezi, her geçen gün sağlık hizmeti ağını daha da genişletiyor. Özel hastane konforunda hizmet veren Kepez’in Belediye Tıp Merkezi, bir yandan da ilçe sakinlerinin hizmetine sunulan ambulans filosunu da büyütüyor.

Kepez Belediye Meclisi’nin Temmuz Ayı Olağan Toplantısı’nda alınan kararla Tıp Merkezi’nin 3 olan ambulans sayısı 5’e yükseldi. Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından, 2 adet ambulansın Belediye Tıp Merkezi’ne devredilmesi kararı belediye meclisince oy birliğiyle kabul edildi.

Özel hastane konforunda sağlık hizmeti

Belediye Sağlık Merkezi olarak hizmete başlayan ve geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı’nın genel sağlık politikası şartlarını taşıdığı için Tıp Merkezi statüsüne alınan kuruluş, teknik alt yapısı, uzman hekim kadrosu, kalifiyeli sağlık personeliyle 2017 yılından bu yana vatandaşlara sağlık hizmeti sunuyor.

Belediye Tıp Merkezi bünyesinde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Engelli Koordinasyon Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ağız ve Diş Sağlığı, Göz, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi Polikliniği, Psikolojik Destek Hizmeti, Kanser Tarama Merkezi, Evde Sağlık, Diyetisyen, Laboratuvar ve Halk Eczanesi bulunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KEPEZ'İN, AMBÜLANS, FİLOSU, BÜYÜYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KEPEZ'İN AMBÜLANS FİLOSU BÜYÜYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı