Haber Detayı
27 Ekim 2020 - Salı 20:31 Bu haber 1278 kez okundu
 
Kırbıyık, şimdi de mafyalığa soyundu
Tağşiş alkol üretimi nedeniyle bir süre gündemde kalan Harun Şahin Kırbıyık, kendisini eleştirenlere karşı dün 'klavye pezevengi' derken, bugün de Hıncal Uluç'a yapılan saldırıyı hatırlatarak tehdit etti.
ASAYİŞ Haberi
Kırbıyık, şimdi de mafyalığa soyundu

Adı tağşiş alkol üretimi ile gündeme gelen, alkolden kazanılan parayla imam evi ile devam eden Kırbıyık Holding sahibi Harın Şahin Kırbıyık, sosyal medya hesabından kendisini eleştiren gazetecileri tehdit etti. Kırbıyık, sosyal medya hesabında "Herkes isini yapmali kimse hincal uluçun petroldwki durumuna dusmemeli.. insan olmak lazim adam gibi" sözleriyle gazetecileri 1994 yılında benzin istasyonunda Çakıcı'nın arabası ile gelenler tarafından ayağından vurulan gazeteci yazar Hıncal Uluç örneği üzerinden âdeta tehdit etti.
Antalya'da ürettiği içkide sahtecilik yapınca bakanlık tarafından ifşa edildiğini, buna rağmen TV'de canlı yayına çıkıp sahte içki üretenlerle mücadele edilmesi gerektiğini anlattığını 4 gün önce haber yapılan #Kırbıyık Holding yetkilisi Harun Şahin Kırbıyık; aleyhine haber yapan gazetecileri ayağından silahla kurşunla vurmakla mı tehdit ediyor?! Peki Kırbıyık'ın Hıncal Uluç'a yapılan saldırı ile bir bağlantısı var mı? 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kırbıyık,, şimdi, de, mafyalığa, soyundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı