Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 21:05 Bu haber 204 kez okundu
 
MİLLİ SPORCULARDAN KEPEZ'E TEŞEKKÜR
Kepez Belediyesi alt yapısında yetişen ve ülkemizi uluslararası müsabakalarda temsil eden 6 milli bayan güreşçi, bugüne kadar kendilerine büyük emek veren Kepez Belediyesi Spor Kulübü yöneticilerine ve antrenörlerine teşekkür ettiler.
SPOR Haberi
MİLLİ SPORCULARDAN KEPEZ'E TEŞEKKÜR

Spora ve sporcuya büyük önem veren Kepez Belediyesi, Sporcu Fabrikası Projesi’yle spor camiasına onlarca genç yetenek kazandırıyor. Kepez’in okullarında gerçekleştirilen yetenek taramalarıyla keşfedilen ve profesyonel sporcular tarafından eğitilen yetenekli gençler, Kepez Belediyesi Spor Kulübü çatısında hayallerinin peşinden koşabilme fırsatı yakalıyorlar.

Kepez Belediyesi’nin yetenek taramalarında keşfedilen ve belediye spor alt yapısında yetişen Selinay Görmez, Ümmühan Duran, Sıla Demirayak, Havva Duran, Özlem Şimşek ve Zeynep Yıldırım’da hayallerinin peşinden koşan başarılı sporculardan. Kepez Belediyesi Güreş Takımına bir çok ulusal ve uluslararası başarı kazandıran ve Türkiye’nin çeşitli kulüplerine transfer olan 6 milli sporcu, başarılarının temellerini atan Kepez Belediyesi Spor Kulübü yöneticilerine ve antrenörleri Meral Kaya’ya teşekkür mesajı gönderdiler.

Sporcularımızla gurur duyuyoruz

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye spor kulübü alt yapısında yetişen ve bugün Türkiye’yi uluslararası müsabakalarda temsil eden genç yetenekleri azimli çalışmalarından dolayı kutladı. Spor camiasına genç yetenekler kazandıran antrenörlere de teşekkür eden Tütüncü,

“Gençlerimizle gurur duyuyorum. Fırsat verilince neler yapabileceklerini görüyoruz. Güreşçilerimiz bugüne kadar her müsabakadan başarılı sonuçlarla dönerek, bizleri gururlandırdı. Kepez’de her çocuk ve genç bizim için çok kıymetleridir. Özellikle kız çocuklarımız, onlara imkan verildiğinde nice güzel başarılara imza atacaklarını bizlere gösterdiler.

Kepez Belediyesi alt yapısında yetişen kadın güreşçilerimize asıl bizim bir teşekkür borcumuz var. Azmederek bugünlere geldikleri ve milli takımda ülkemizi en güzel şekilde temsil ettikleri için.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLİ, SPORCULARDAN, KEPEZ'E, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı