Haber Detayı
06 Eylül 2020 - Pazar 22:19 Bu haber 975 kez okundu
 
NECATİ HOCA "SÖZÜMÜZÜ TUTMAYA DEVAM EDİYORUZ"
Kemer belediye başkanı Necati Topaloğlu, eğitime yaptığı katkılara durmaksızın devam ediyor.
EĞİTİM Haberi
NECATİ HOCA

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un koronavirüs tedbirleri kapsamında ‘21 Eylül’de belirli sınıflarda yüz yüze eğitimi başlatacağız’ açıklamasının ardından Kemer'de  okullarda da hummalı bir hazırlık sürecine girildiği gözleniyor. 

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu’nun eğitime verdiği destekler kapsamında öğrenciler için hazırlanan kırtasiye malzemeleri belediye ekipleri tarafından dağıtılmaya başlandı.

İlçe'deki ortaöğretime kadar olan öğrencilere kırtasiye yardımını geçen sene olduğu gibi bu sene de devam ettiren Başkan Topaloğlu, "zorlu geçen koronavirüs sürecinde ailelere çocuklarının okul ihtiyaçları konusunda bir nebze olsun yardımda bulunmaya gayret gösteriyoruz" dedi. 

‘Eğitim varsa gelecek var’ sloganıyla eğitime destek olmaya devam eden Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Okul yönetimleri tarafından belirlenen kırtasiye malzemelerini okullarımıza dağıtmaya başladık. Her şey öğrencilerimiz için. Onlar bizim geleceğimiz. Eğitime her zaman destek olmaya söz verdik. Öğrencilerimize ve eğitime her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Kırtasiye malzemeleri öğrencilerimize şimdiden hayırlı olsun.” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: NECATİ, HOCA, "SÖZÜMÜZÜ, TUTMAYA, DEVAM, EDİYORUZ",
Yorumlar
Haber Yazılımı