Haber Detayı
06 Ağustos 2020 - Perşembe 15:39 Bu haber 1984 kez okundu
 
ODA BAŞKANI HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI
Haberimiz ses getirdi. Oda başkanı hakkında Ticaret İl Müdürlüğü Soruşturma başlattı.
GÜNDEM Haberi
ODA BAŞKANI HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI

Antalya’da oda başkanı polisten neden kaçıyor ? başlıklı haberimiz ses getirdi. 11 Mayıs tarihinde gündeme taşıdığımız haberde, “Antalya Lokantacılar Odası başkanı Yasin Tekdemir hakkında polis tarafından arandığı ve yerinde bulunamadığı yönünde iddialar konuşuluyor.” diye okuyucularımıza duyurduğumuz haber sonrası  Yasin Tekdemir hakkında soruşturma başlatıldı.

Antalya Lokantacılar Odası başkanı ve aynı zamanda Yeni Konyaaltı Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi başkanlığını yürüten Yasin Tekdemir hakkında, Mayıs ayında yaptığımız haber üzerine Antalya Ticaret İl Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi.  

Geçtiğimiz Şubat ayında başkanı olduğu odaya ait resmi araç ile kaza yaptığı ve aşırı alkollü olduğu için olay yerinden kaçtığı iddia edilen,  Antalya Lokantacılar Odası başkanı Yasin Tekdemir’in ifadesine başvurmak için arayan polis ’in  yaptığı araştırmalar sonucunda, Tekdemir’in verdiği adreslerde kendisine ulaşılamadığı yönünde gelen iddiaları  haberimizde gündeme taşımıştık.

Antalya Lokantacılar Odası başkanı Yasin Tekdemir’in odaya ait resmi aracı amacının dışında kullandığı yönündeki iddiaları da kamuoyu adına şu sorularla gündeme getirmiştik.

İddia edilen kazayı siz mi yaptınız ?

Odaya ait resmi araçta 3 bayan’ın olduğu doğru mu ?

Kaza gecesi aşırı alkollü olduğunuz için olay yerinden kaçtığınız iddia ediliyor,

Şoförünüzün suçu üstlendiği sizin ise Polis tarafından arandığınız yönündeki söylentiler gerçeği yansıtıyor mu ?

11 Mayıs tarihinde haberimizde yer verdiğimiz bu sorularımız sonrası Antalya Ticaret İl Müdürlüğü ihbar  kabul ederek harekete geçmiş ve Antalya Lokantacılar Odası başkanı ve aynı zamanda Yeni Konyaaltı Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi başkanlığını yürüten Yasin Tekdemir hakkında soruşturma başlatmıştır. Gelişmeleri takip edip Antalya kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz.

11 Mayıs Tarihli haberimizin linki

http://gazeteakdeniz.com.tr/m-haber-5615.html?fbclid=IwAR1u5z24-ZpGrj1U1AwHgO79peGzSo2sW8Fl2L6JauIE9XE6FgB-_lafOAc

 

Haber: Hilmi ŞAHİN

Kaynak: Editör:
Etiketler: ODA, BAŞKANI, HAKKINDA, SORUŞTURMA, AÇILDI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ODA BAŞKANI HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI
ODA BAŞKANI HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI
Yorumlar
Haber Yazılımı