İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
KEPEZ SANTRAL'DE TARİHİ GÜN
KEPEZ SANTRAL'DE TARİHİ GÜN
Haber Detayı
10 Ekim 2020 - Cumartesi 21:12 Bu haber 595 kez okundu
 
TABİPLERDEN AFİŞ TEŞEKKÜRÜ
Antalya Tabipler Odası Başkanı Prof. Dr. Nursel Şahin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer’i ziyaret ederek 57. Altın Portakal Film Festival’inde sağlık çalışanlarına ithaf edilen afişten dolayı teşekkür plaketi verdi.
KÜLTÜR Haberi
TABİPLERDEN AFİŞ TEŞEKKÜRÜ

Antalya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Nursel Şahin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer’i makamında ziyarette etti. Prof. Dr. Nursel Şahin, aynı zamanda Festivalin İdari Direktörü olan Cansel Tuncer’e 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde sağlık çalışanlarına ithaf edilen festival afişinden duyduğu memnuniyet ifade etti.

Antalya Tabip Odası Başkanı Nursel Şahin, Cansel Tuncer ve Festival Yönetmeni Ahmet Boyacıoğlu’na pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının özverisine verdikleri değer ve toplumdaki farkındalığı arttırıcı desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MİNNETTARIZ
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, ziyaretten dolayı memnun olduğu ifade ederek, “ Pandemi sürecinde canlarını ortaya koyan sağlık çalışanlarına minnettarız. Altın Portakal Heykeli’ni büyük bir gurur ile havaya kaldıran genç bir sağlık çalışanının tasvir edildiği illustrasyon afiş çalışması sağlık çalışanlarımıza moral oldu. Sağlık çalışanlarından çok olumlu geri dönüşler aldık. Onlara ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: TABİPLERDEN, AFİŞ, TEŞEKKÜRÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı