İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
GELECEK PARTİSİ MEDYA İLE BULUŞTU
GELECEK PARTİSİ MEDYA İLE BULUŞTU
Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 22:51 Bu haber 421 kez okundu
 
TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kurban Bayramı öncesinde belediye personeli ile bayramlaştı.
SİYASET Haberi
TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Kemer belediye başkanı Topaloğlu, Arslanbucak Hizmet Alanında ve belediye ana binada belediye personeli ile bir araya geldi.

Bayramlaşma programına Belediye Başkan Vekili İsmail Aka, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, belediye birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Başkan Topaloğlu, bayramlaşma programında yaptığı konuşmasında, koronavirüs sürecinde belediye olarak herkesin görevini özverili olarak yaptığını söyledi.

Belediye olarak pandemi sürecinde titiz bir çalışma ortamı sağladıklarına değinene Başkan Topaloğlu, “Korona geçmiş değil ve bununla yaşamak zorundayız. Önemli olan temizlik, sosyal mesafe ve maske takmak. Bu süreçte, Kemer Kaymakamlığı ile çok iyi çalıştık. Günlük olarak yaklaşık 4 bin maske üretiyoruz. Vatandaşımızın sağlığı için emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi.

TAŞERON İŞÇİLERİN DE ÖZLÜK HAKLARI OLACAK

Belediye'de kadrolular ve taşeron işçilerin olduğunu hatırlatan Başkan Topaloğlu, kadrolu personelin özlük haklarının daha fazla olduğunu kaydetti.

Başkan Topaloğlu, taşeron işçilere hakları gereği verilen yüzde 4 zamları aksatmadan verdiklerini ifade ederek, “Bunun yanında ikramiyeler ve çocuk yardımları gibi yardımlarda oldu. Taşeron işçilerimizin özlük haklarını alabilmesi için 1 Temmuzda sendikaya geçmemiz gerekiyordu ama pandemi nedeniyle ertelendi. İnşallah siz de kadrolular gibi özlük haklarınızı alırsınız. Taşeron işçilerin Temmuz zamları yatmayacak ama sendikayla anlaşıldığı zaman zamlarınız 1 Temmuzdan itibaren geçerli olacak. Maaşların bir kısmını bayram öncesi yatırdık. Geri kalanların da bugün yarın yatacak. İkramiyeler de yatmış durumda. Değerli personelimden özverili çalışmasını rica ediyorum. Tüm belediye çalışanlarının ve ailelerinin Kurban Bayramını huzurlu, mutlu ve sağlıklı geçirmelerini diliyorum.” diye konuştu.

Başkan Vekili İsmail Aka da belediye personelinin  Kurban Bayramını en içten dilekleriyle kutladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TOPALOĞLU,, BELEDİYE, PERSONELİ, İLE, BAYRAMLAŞTI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Yorumlar
Haber Yazılımı