Astroloji

 

 

 
Akrep (16.05.2021)
Tutkularınızı yaşamak istedikçe eliniz kolunuz bağlanıyor. Hayat şartları ve kısıtlamalar nedeniyle isteklerinizden uzak kalmak, sınırları zorlamanıza neden olabilir. Günün sonunda bu işten zararlı çıkanın kendiniz olduğunu unutmayın ve bazı şeyleri kabullenmeye çalışın.
 
Aslan (16.05.2021)
Hedeflerinize yoğunlaştığınız bir gündesiniz. Bugüne kadar neler yapıp yapmadığınızı kontrol etmek size sonrasında neler yapacağınızla ilgili ipuçları verebilir. Aceleci olmayın ve kısıtlama koşullarını da düşünerek bir zaman sıralaması yapın.
 
Balık (16.05.2021)
Yaşamın tadını hissediyorsunuz. İçinizde bir şeylerin iyiye doğru gideceğine olan inancınız, kendinizi bu kez mutluluğa adamanız için çalışıyor. Buradan geri dönmeyi düşünmeyin ve zamanı kendiniz için değerlendirmeyi bir rutin haline getirir.
 
Başak (16.05.2021)
Sizden fikir almak isteyen kişilerle iletişim halinde olacağınız bir gündesiniz. Fikirlerinizin uygulanabilirliği ve pratikliği sizi bir adım öne çıkaracaktır. Çevrenizdeki ve toplumdaki yeriniz güçleniyor.
 
Boğa (16.05.2021)
Aşk hayatınızda sorunlar olduğunu düşünüyorsunuz. Sebeplerini aramak isterseniz terazinin diğer kefesine kendinizi de eklemeyi unutmayın. İki kişilik bir konunun muhatabı her zaman iki kişidir, olaylara dışarıdan bakmayı bırakmak sorunların kendiliğinden çözülmesini bile sağlayabilir.
 
İkizler (16.05.2021)
Yeni bir ilişki gündeminiz olabilir. Heyecanınız hareketlerinize yansıyabilir ve kendinize, karşınızdaki kişiye karşı bazı sözler verebilirsiniz. Tutamayacağınız bir söz vermediğiniz müddetçe süreç sizi fazlasıyla memnun edecektir.
 
Koç (16.05.2021)
Ailenizle, yakın çevrenizle aranızda keyifli ve duygusal diyaloglar gerçekleşebilir. Düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz sizi daha rahat anlamalarını sağlayacaktır. Aranızdaki sorunları ya da sorun olabilecek durumları ortadan kaldırmanın yolu ifade ve üslubunuzdan geçiyor.
 
Kova (16.05.2021)
Kendinizi güvende hissediyorsunuz. İçsel huzurunuz yerinde olduğunda fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizde başarı elde edeceksiniz. Size böyle hissettiren şeyin ne olduğunu bulmalı, zihniniz lehinize çalışıyorken bunu devam ettirmenin yollarını aramalısınız.
 
Oğlak (16.05.2021)
Çalışma koşullarınızda iyileştirme yapmak için planlar yapabilirsiniz. Hayata geçirmek istediğiniz düşünceleri ölçüp tartarak neler yapabileceğinizi görmeye çalışın. Kısıtlama günleri bu değerlendirmeler için oldukça elverişli, zamanı iyi kullanmalısınız.
 
Terazi (16.05.2021)
Yabancılarla olan iletişiminiz güçleniyor. Yeni tanışacağınız kişiler size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Farklı bakış açıları yaptığınız işlere ve ilişkilerinize bir boyut kazandıracağı için süreç sizin için daha mutlu ve faydalı geçecektir.
 
Yay (16.05.2021)
Aşk hayatınızda romantizmin eksik olduğunu düşünüyorsunuz. Soğuk davranışları geride bırakarak yaşamak istediklerinizle ilgili ilk adımı siz atmalısınız. Eğer bu adımı atıp atmamak konusunda tereddütleriniz varsa öncelikle bu sorunu çözmeli ve yeterince güven duyduğunuzdan emin olmalısınız.
 
Yengeç (16.05.2021)
Arkadaş olarak gördüğünüz bazı kişilerin gerçek yüzlerinin farkına varıyorsunuz. Artık sizin için her şeyi kabullenme dönemi bitiyor. Aldığınız dersler karşısında yeni bir tutum belirlemeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı