Haber Detayı
22 Mart 2020 - Pazar 23:28 Bu haber 1102 kez okundu
 
ANTALYA'NIN İLK İNTERNET TELEVİZYONU GELİYOR
Antalya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Mevlüt Yeni sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak gündemi yorumladı. Başkan Yeni yapmış olduğu açıklama'da Antalya ağırlıklı yayın yapmayı planladıkları MYTV kanalının hazırlık aşamasının bittiğini duyurdu.
TEKNOLOJİ Haberi
ANTALYA'NIN İLK İNTERNET TELEVİZYONU GELİYOR

AGC başkanı Mevlüt Yeni, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak Türkiye ve dünya gündemini meşgul eden corona virüsü ile ilgili düşüncelerini paylaşırken, aynı zamanda korsan yayın yapan sitelerin virüsten daha tehlikeli olduklarına dikkat çekti. Başkan Mevlüt Yeni AGC üyelerine'de çağrıda bulurak bu zor şartlarda 24 saat telefonlarının açık olduğunu ve her türlü yardıma hazır olduklarını duyurdu. 

Dünya'yı etkisi altına alan salgın hastalık nedeniyle Antalya Gazeteciler Cemiyeti calışanlarının ve MYgazete ofisinin kapalı olduğunu ifade eden başkan Mevlüt Yeni Antalya ağırlıklı haberlerin gündeme taşınacağı MYTV internet televizyonunun yayına hazır olduğunu duyurdu. Yaşanan virüs  vakası nedeniyle yayına başlamadıklarını söyleyen başkan Mevlüt Yeni, piyasaların normale dönmesiyl birlikte yayınların başlayacağını ifade etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANTALYA'NIN, İLK, İNTERNET, TELEVİZYONU, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı